Przeczytaj OPINIE naszych klientów

Facebook
Twitter
LinkedIn

Drodzy Klienci,

Chcielibyśmy wyrazić naszą ogromną wdzięczność za wszystkie opinie, które pozostawiacie na temat naszej pracy. Wasze słowa mają dla nas ogromne znaczenie i pomagają nam rozwijać nasze umiejętności oraz doskonalić nasze usługi.

Oto kilka opinii, które można znaleźć o nas w Internecie:

”Od lat współpracuje z LV Development i mogę powiedzieć wiele dobrego na ich temat. Solidna, rodzinna firma, przyjazna atmosfera, sprawny kontakt z deweloperem w każdej sytuacji. Deweloper dba o dobre relacje z klientami na wszystkich etapach zakupu. Budynki zrealizowane są z troską o wysoką jakość materiałów i detale, także w przestrzeniach wspólnych, co można zobaczyć w dotychczasowych inwestycjach. Mocno polecam!”

-Dominika Ł.

”Polecam współprace z tym Deweloperem, bezpośredni i szybki kontakt zarówno z biurem inwestycji jak i z osobami decyzyjnymi. Dynamiczna i bardzo miła atmosfera spotkań. Natomiast od strony klienta wysoki standard oferowanych inwestycji, aktualne trendy, topowe lokalizacje.”

-Mateusz W.

”Dzięki firmie LV Development zrozumiałem co znaczy określenie “wiarygodny deweloper”. Wszystko profesjonalnie, sprawnie, uczciwie i w bardzo dobrym standardzie. Obsługa klienta na najwyższym poziomie.
Ukłony dla Pani Anety, Julity i Pana Tomasza.
SZANOWNI PAŃSTWO DZIĘKUJĘ :-)”

-Jakub M.

”Bardzo polecam współprace z deweloperem, dobry kontakt z biurem sprzedaży, jakość wykonania inwestycji na najwyższym poziomie , terminowość. Profesjonalizm na każdym etapie współpracy. Dziękujemy.”

-Katarzyna Z.

”Bardzo doceniam indywidualne podejście do każdego klienta i każdej sprawy. Wszystkie transakcje przebiegły bardzo pomyślnie i bezproblemowo.”

-Oskar C.

”Profesjonalna firma, bardzo fajny kontakt. Przemiła atmosfera panuje w biurze. POLECAM!”

-Rafał P.

”Bardzo miła obsługa każdy wychodzi to z większą wiedzą o budownictwie pomagają w załatwieniu kredytu na kupno mieszkania jest to deweloper którego warto polecać.”

-Eugeniusz N.

”Profesjonalna i fachowa obsługa, przemiła atmosfera, pomoc na każdym etapie .Bardzo polecam.”

-Ewa N.

Wasze opinie są dla nas motywacją do dalszej pracy i doskonalenia się. Będzie nam bardzo miło, jeśli również Wy poświęcicie chwilę czasu i wystawicie swoją opinię na Google lub Facebooku. Możecie to zrobić, klikając w poniższe linki:

Dziękujemy za Wasze wsparcie i zaufanie!

Z pozdrowieniami,
Zespół LV DEVELOPMENT

 

 

kontakt

Chcesz zarezerwować mieszkanie, lub umówić się na wizytę? Masz jakieś pytania?