No data was found
No data was found
No data was found

Mieszkanie A16 WYKOŃCZONE POD KLUCZ

Piętro
3
Pokoje
3

Status

Wolne
Metraż
58.08 m2
4.1PRZEDPOKÓJ 10.17 m2
4.2ŁAZIENKA 4.61 m2
4.3POKÓJ+ANEKS KUCHEN. 19.80 m2
4.4POKÓJ 10.77 m2
4.5POKÓJ 12.59 m2
suma 0
4.6BALKON 5.12 m2
Cena 824,736.00 zł

ZYSKAJ NA CZASIE, OSZCZĘDŹ SOBIE STRESU ZWIĄZANEGO Z CAŁYM PROCESEM PROJEKTOWANIA, ZAMAWIANIEM ASORTYMENTU I NADZOREM NAD WYKONAWCAMI

GDY INNI SĄSIEDZI ODBIORĄ KLUCZE DO PUSTYCH MIESZKAŃ, TY WPROWADZISZ SIĘ DO WYKOŃCZONEGO MIESZKANIA OSZCZĘDZAJĄC CZAS, NERWY I PIENIĄDZE

ZAKUP MIESZKANIA WYKOŃCZONEGO POD KLUCZ TO OSZCZĘDNOŚĆ CZASU I PIENIĘDZY A TAKŻE GWARANCJA JAKOŚCI

 

MIESZKANIE A16 WYKOŃCZONE POD KLUCZ , 3 POKOJE, 57,86 M2

Prezentujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie nr A16 zlokalizowane na II piętrze budynku A. Lokal składa się z:

  • przedpokoju,
  • łazienki,
  • pokoju z aneksem kuchennym,
  • pokoju,
  • pokoju,
  • oraz balkonu.

APARTAMENTY PRZEWÓZ:

Płaszów bardzo szybko i prężnie się rozwija. Sąsiaduje z Zabłociem, które w ciągu ostatnich kilkunastu lat, z zaniedbanej poprzemysłowej dzielnicy, stało się jednym z najbardziej pożądanych adresów w mieście. W Płaszowie dzieje się dokładnie to samo. Jednym z jego największych atutów jest bliskość centrum i świetna komunikacja.

Apartamenty Przewóz to kompleks dwóch budynków mieszkalnych z lokalem usługowym i garażem podziemnym położony w dzielnicy Podgórze -Płaszów, przy ulicy Przewóz w Krakowie.

Każdy budynek składa się z 30 mieszkań o powierzchni od ok. 37m2 do 109m2. Mieszkania są funkcjonalne, posiadają duże tarasy lub balkony.

Przygotowaliśmy szereg udogodnień dla mieszkańców, takich jak stację ładowania samochodów elektrycznych czy plac zabaw dla dzieci.

Budynki wyróżnia nowoczesna architektura. Dużo uwagi poświęcamy ekologii, bezpieczeństwu i wygodzie mieszkańców. W oknach zostaną zainstalowane energooszczędne pakiety trzyszybowe, zamontujemy też drzwi tłumiące hałas. Osiedle zostanie objęte monitoringiem, a dla zmotoryzowanych mieszkańców przygotowaliśmy garaże podziemne oraz naziemne miejsca postojowe.

 

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych przepisów prawnych. Przedstawione na niniejszej stronie wizualizacje mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy ułatwiający przyszłym nabywcą mieszkań zorientowanie się w ogólnym wyglądzie wykańczanego mieszkania. Przedstawione wizualizacje nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. z 2014 r., poz. 121; ze zm.) i nie są wiążące dla Dewelopera.
Rzeczywisty wygląd produktów, mebli, wizualizacji w tym ich kolor, może różnić się od przedstawionego na zdjęciach.

Odniesieniem do przedmiotu sprzedaży jest standard wykończenia mieszkania.

Podobne mieszkania

Brak podobnych mieszkań

wyszukaj mieszkania

Powierzchnia
0m2110m2
Cena
0996 000
Pokoje
Piętro
Sortuj według
A16 WYKOŃCZONE POD KLUCZ
Wolne
Pokoje: 3
Piętro: 3
58.08 m2
824,736.00 zł

kontakt

Chcesz zarezerwować mieszkanie, lub umówić się na wizytę? Masz jakieś pytania?