NOWA INWESTYCJA OD DZIŚ W SPRZEDAŻY- APARTAMENTY ZALESIE

Facebook
Twitter
LinkedIn

15 KM OD KRAKOWA

SKORZYSTAJ Z PRZEDSPRZEDAŻY ZYSKUJĄC RABAT DO 50 000 ZŁ 

 

 

APARTAMENTY ZALESIE W PUNKTACH

1. Inwestycja składa się z 10 domków, w każdym po 2 apartamenty: parterowy (o pow. Ok 72,56 m2), oraz na piętrze (2 kondygnacje o pow. Użytkowej ok 100,7 m2 + 2 balkony + taras).

2. Parterowe nieruchomości posiadają ogródki (o pow. Od 73 do 142 m2), na piętrze znajdują się dwupoziomowe mieszkania z dwoma balkonami i tarasem (o pow. Łącznie 46m2). Tarasy są przygotowane pod duże obciążenia dla jacuzzi, sauny i spa.

3. Istnieje możliwość połączenia mieszkań, uzyskamy wtedy apartament o pow. Ok 144 m2 (łącząc dwa mieszkania parterowe) lub ok 173 m2 (łącząc 2 mieszkania w pionie).

4. Lokalizacja: Gmina Iwanowice 32-095 Zalesie. Inwestycja znajduje się 15 km od Krakowa, obecnie powstaje obwodnica, która znacznie skróci czas dojazdu do każdej części Krakowa. 

5. Planowany termin rozpoczęcia inwestycji IV kw. 2023 r. Planowane zakończenie budowy: IV kw 2024. Planowane uzyskanie pozwolenia na użytkowanie do I kw 2025 r.

6.Inwestycja powstaje zgodnie z nową ustawą deweloperską.

SKORZYSTAJ Z PRZEDSPRZEDAŻY ZYSKUJĄC RABAT DO 50 000 ZŁ 

Dla klientów, którzy podejmują decyzję zakupową już na samym początku naszej inwestycji, przygotowaliśmy korzystne warunki cenowe. Doceniamy zaufanie, które nam Państwo okazujecie, i pragniemy nagrodzić korzyściami, które umożliwią nabycie mieszkania w konkurencyjnej cenie. 

Dla naszych pierwszych klientów przygotowaliśmy wyjątkową okazję:

możliwość bezpłatnej rezerwacji mieszkania, oraz konkurencyjne ceny, zaczynające się już od 6500 zł/m2. To nie wszystko – w ramach naszej specjalnej oferty, oferujemy również 2 miejsca postojowe gratis ( o wartości 40 000 zł).  

 

OPIS INWESTYCJI

Oferta składa się z 20 mieszkań  – do wyboru mieszkania na parterze z ogródkiem, lub na piętrze z dwoma przestronnymi balkonami i tarasem, 15 km od centrum Krakowa w otoczeniu zieleni i lasów.

Projekt zakłada nie tylko dostęp do przestronnych wnętrz, ale również dbałość o relaks i wypoczynek. Tarasy zostały specjalnie zaprojektowane tak, aby wytrzymywać duże obciążenia, co pozwala na zaaranżowanie prywatnego SPA z jacuzzi.

LOKALIZACJA, ŚCIEŻKI SPACEROWE I POBLISKIE LASY 

Lokalizacja inwestycji sprzyja miłośnikom spokoju i zieleni, jednocześnie wygody dla tych, którzy cenią bliskość dużego miasta mieszkając na jego obrzeżach. W odległości 300 m od inwestycji znajduje się Las Zaleski, oraz Las w Goszczy, w środku którego znajduje się polana z przygotowanym miejscem biwakowym, ławeczkami, oraz wiatą dla wypoczywających.

W pobliżu inwestycji znajduje się także znana chrześcijanom Droga świętego Jakuba, nazywana często także po hiszpańsku Camino de Santiago.

Inwestycja zlokalizowana jest 15 km od Krakowa, obecnie realizowany odcinek drogi S7 do południowej części Krakowa znacznie skróci czas dojazdu po jej ukończeniu. Do inwestycji zapewnione są dobre połączenia komunikacyjne. 

 

FUNKCJONALNY UKŁAD POMIESZCZEŃ 

Każdy element przestrzeni został starannie przemyślany, aby zapewnić funkcjonalność i komfort dla całej rodziny. Nasze apartamenty stworzone są dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

 

FOTOWOLTAIKA I INTELIGENTNY DOM 

Przygotowana zostanie instalacja pod montaż fotowoltaiki w mieszkaniach na piętrze. 

Istnieje możliwość wykonania instalacji pod inteligentny dom.

 

MIEJSCA POSTOJOWE 

Dwa miejsca postojowe dla każdego mieszkania są nieodłącznym elementem naszej oferty (w czasie trwania przedsprzedaży są one bezpłatne). 

 

CENY OD 6500 zł/m2 

 Kolejnym atutem inwestycji są niewątpliwie ceny mieszkań, rozpoczynające się w przedsprzedaży już od 6500 zł/m2. Szczegółowe ceny za każde mieszkanie dostępne są na stronie https://apartamentyzalesie.pl/ w zakładce: wybierz mieszkanie.

 

WARUNKI ZAKUPU / REZERWACJI

  1. Wysłanie maila z Państwa danymi (imię, nazwisko, pesel, adres zamieszkania, nr tel, adres mail). Na tej podstawie bezpłatnie rezerwujemy mieszkanie do 30.09.2023 roku.
  2. Po 30.09.2023 r. podpisujemy umowy rezerwacyjne. Do 3 dni później wpłacacie Państwo kwotę wartości 1% zakupu mieszkania. 
  3. Po 30.11.2023 r. Podpisujemy umowy deweloperskie u notariusza. Następnie wpłacacie Państwo środki finansowe za zakup mieszkania na indywidualny rachunek powierniczy dla każdego mieszkania. Harmonogram płatności: 5 rat po 20% w terminach 10.02.2024, 10.04.2024, 10.06.2024, 10.08.2024, 10.10.2024.
  4. Po zakończeniu budowy i uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie ( I kw. 2025 r.) odbieracie Państwo swoje mieszkanie a następnie podpisujemy umowę przenoszącą własność w formie notarialnej. 

 

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU MIESZKANIA W STANIE DEWELOPERSKIM, LUB WYKOŃCZONEGO POD KLUCZ

Oferujemy nie tylko mieszkania w stanie deweloperskim, ale również możliwość zakupu lokalu, który zostanie w pełni wykończony pod klucz, aby mogli Państwo od razu cieszyć się nowym, komfortowym, w pełni zagospodarowanym wnętrzem.

Nasze doświadczenie i pasja w projektowaniu oraz aranżacji wnętrz pozwalają tworzyć propozycje wykończenia, które zaskoczą swoją estetyką, funkcjonalnością i dbałością o najdrobniejsze detale.

 

KRÓTKO O NAS:

LV DEVELOPMENT https://lvdevelopment.pl/ jest rodzinną firmą deweloperską. Spółka powstała ponad 25 lat temu. Założycielem Grupy Spółek LV Development jest Leszek Wątor – Przedsiębiorca działający w branży budowlanej od 1991 roku, współwłaściciel firmy powiązanej rodzinnie, założonej w 1999 roku wraz z bratem Piotrem Wątor – Spółki pod nazwą Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAR-TOM Sp. z o.o. http://mar-tom.com P.W MAR-TOM jest jednym z czołowych producentów drzwi wejściowych do domów jednorodzinnych, jak i mieszkań, zaopatrując rynek polski, oraz europejski.

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

TEL. 604  190  700 MAIL. biuro@lvdevelopment.pl

Zachęcamy do ustalenia terminu wirtualnego spotkania, na którym szczegółowo przedstawimy ofertę, lub odwiedzin w biurze sprzedaży mieszkań, przy ul. Przewóz 34D/5 w Krakowie.

kontakt

Chcesz zarezerwować mieszkanie, lub umówić się na wizytę? Masz jakieś pytania?