Opis najnowszej inwestycji: Apartamenty Złota – inwestycja w otoczeniu zieleni, tuż przy Parku Śląskim

Facebook
Twitter
LinkedIn

Największym atutem inwestycji jest bezdyskusyjnie bezpośrednie sąsiedztwo Parku śląskiego. PARK ŚLĄSKI to unikatowa „oaza zieleni”, ponad 600 ha łąk, lasów, ogrodów, skupisk nietypowych gatunków roślin i zwierząt. Inwestycja usytuowana jest niemalże w ścisłym centrum, w lokalizacji, zwanej zielonymi płucami Śląska. Tuż przy inwestycji znajdują się rozległe tereny sportowe, ścieżki rowerowe, korty tenisowe.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów przygotowaliśmy elastyczny harmonogram płatności. Istnieje możliwość dostosowania harmonogramu pod Państwa potrzeby. Dla kilku mieszkań przygotowaliśmy zakup w opcji 20/80. Zapraszamy do kontaktu, chętnie pomożemy wybrać najbardziej odpowiednie dla Państwa mieszkanie, oraz harmonogram płatności.

Apartamenty Złota to inwestycja składająca się z 63 mieszkań i penthouse’ów o metrażu od 30,42 m2 do 234 m2. Mieszkania rozmieszczone są na 4 piętrach, 3 klatkach schodowych, w każdej znajduje się winda. Do dyspozycji mieszkańców przygotowaliśmy 79 miejsc postojowych oraz 59 komórek lokatorskich.

Mieszkania są funkcjonalne, posiadają duże ogrody, tarasy, lub balkony. Na ostatnim piętrze mieszkania posiadają antresole, które można zaaranżować wedle własnych upodobań.

W inwestycji znajdziecie Państwo ustawne rozkłady mieszkań, począwszy od jednopokojowych o pow. Ok 30 m2 do kilkupokojowych penthouse o pow. 170-234 m2 z tarasami o wielkości do 167m2. Budynki wyróżnia nowoczesna architektura. 

Atrakcjami Parku Śląskiego są m.in:

 • Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko – Na terenie 26 hektarów goście mogą korzystać z ponad 40 różnego rodzaju atrakcji. 
 • Śląski Ogród Zoologiczny to jedna z głównych atrakcji Parku Śląskiego.
 • Kolejka Linowa „Elka” Kolejka linowa „Elka”, najdłuższa kolej nizinna w Europie. 
 • Planetarium Śląskie – zostało otwarte 4 grudnia 1955 roku, jako pierwszy tego typu obiekt w Polsce i jeden z 21 działających wówczas na całym świecie.
 • Duży Krąg Taneczny to jedno z najatrakcyjniejszych i najstarszych miejsc w Parku Śląskim, zostało otwarte w 1952 roku jako fragment tzw. strefy festynowej.
 • Rosarium, powszechnie znane również jako parkowy ogród różany, jest jednym z najpiękniejszych symboli Parku Śląskiego

Nieopodal znajduje się szkoła podstawowa nr 19 imienia Wojciecha Korfantego (450 m). Centrum handlowe Silesia City center znajduje się około kilometr od inwestycji. 

ISTOTNE INFORMACJE O INWESTYCJI: 

 • Lokalizacja: ul. Złota 69, Katowice
 • Rozpoczęcie budowy: II kw 2022
 • Zakończenie: I kw 2024
 • Pozwolenie na użytkowanie: I-II kw 2024
 • Inwestycja Apartamenty Złota to: 4-kondygnacyjny budynek składający się z 3 klatek z windami, oraz garażem podziemnym
 • Miejsca postojowe: 79 miejsc postojowych.
 • Standard wykończenia: 

Mieszkania oddawane w stanie deweloperskim lub na życzenie klienta wykończone pod klucz.

 • Ogrzewanie: 

Miejskie. Każde mieszkanie opomiarowane.

 • Harmonogram płatności: Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów przygotowaliśmy elastyczny harmonogram płatności. Istnieje możliwość dostosowania harmonogramu pod Państwa potrzeby. Dla kilku mieszkań przygotowaliśmy zakup w opcji 20/80. Zapraszamy do kontaktu, chętnie pomożemy wybrać najbardziej odpowiednie dla Państwa mieszkanie, oraz harmonogram płatności. Standardowy harmonogram:

Zgodnie z wymogami ustawy deweloperskiej wpłacacie Państwo środki wprost proporcjonalnie do stanu zaawansowania inwestycji na indywidualny rachunek powierniczy otwarty przydzielony do każdego mieszkania.

Wpłaty:
40% wartości mieszkania – płatne do 3 dni po umowie deweloperskiej notarialnej

15% – płatne do 30.03.2023

15% – płatne do 30.05.2023

3 x 10% – płatne do 30.07, 30.09.2024 oraz 30.01.2024

Warunki rezerwacji:

1.Podpisanie umowy rezerwacyjnej.

2.Wpłata 20 000 zł tytułem rezerwacji mieszkania (kwota traktowana jako pierwsza wpłata za mieszkanie).

 • O inwestorze: LV DEVELOPMENT jest rodzinną firmą deweloperską. Spółka powstała ponad 25 lat temu. Założycielem Grupy Spółek LV Development jest Leszek Wątor – Przedsiębiorca działający w branży budowlanej od 1991 roku.
  Leszek Wątor jest także współwłaścicielem firmy powiązanej rodzinnie, założonej w 1999 roku wraz z bratem Piotrem Wątor – Spółki pod nazwą Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAR-TOM Sp. z o.o. http://mar-tom.com
  P.W MAR-TOM jest jednym z czołowych producentów drzwi wejściowych do domów jednorodzinnych, jak i mieszkań, zaopatrując rynek polski, oraz europejski.

Zapraszamy do kontaktu. Zachęcamy do ustalenia terminu wirtualnego spotkania, na którym szczegółowo przedstawimy ofertę, lub odwiedzin w biurze sprzedaży mieszkań, przy ul. Przewóz 34D/5 w Krakowie. 

 

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 604 190 700 lub mailem biuro@lvdevelopment.pl  

Więcej o inwestycji na stronie: www.zlotaapartamenty.pl 

kontakt

Chcesz zarezerwować mieszkanie, lub umówić się na wizytę? Masz jakieś pytania?