Przeglądarka mieszkań

Wpisz swoje parametry i sprawdź czy w naszej ofercie znajduje się mieszkanie spełniające Twoje wymagania:
Powierzchnia
0m2110m2
Cena
0996 000
Pokoje
Piętro

Mieszkania

Sortuj według
Wykończona kawalerka Apartamenty Przybyszewskiego
Wolne
Pokoje: 1
Piętro: Parter
28 m2
449,000.00 zł
Wykończona kawalerka Wiślane Tarasy 131
Wolne
Pokoje: 1
Piętro: 5
32.31 m2
666,000.00 zł

Mieszkania pod klucz – Kraków

Szukasz mieszkania pod klucz w Krakowie? Jeżeli zależy Ci na wysokim standardzie wykończenia, doskonałej lokalizacji oraz sprawnej realizacji transakcji, jesteś we właściwym, miejscu LV Development proponuje nowe mieszkania pod klucz w Krakowie, które łączą wszystkie te cechy. Zapoznaj się z ich ofertą i dokonaj szybkiej, a jednocześnie bardzo korzystnej transakcji. Współpraca z nami Ci się opłaci!

Jakie mieszkania wykończone pod klucz w Krakowie oferujemy?

W ofercie LV Development czekają przede wszystkim mieszkania w nowo budowanych obiektach. Jednak rozumiemy, że niektórzy nasi Klienci poszukują szybszych okazji inwestycyjnych – zwłaszcza, jeżeli chcą się szybko relokować do Krakowa lub myślą o zakupie lokalu na wynajem. To właśnie dla nich są przeznaczone nowe mieszkania pod klucz. To pojedyncze nieruchomości, które znajdują się w zrealizowanych przez nas już obiektach i zostały w pełni wykończone.

Nasze mieszkania pod klucz w Krakowie:

  • są dostępne od ręki lub w bardzo krótkim czasie – inwestor, który zdecyduje się na zakup, może zacząć szybko użytkować lokal, bez oczekiwania na ukończenie budowy,
  • zostały wykończone w stopniu umożliwiającym szybkie wprowadzenie się – oznacza to, że w lokalach najczęściej znajdują się, zabudowana kuchnia wraz z wyposażeniem, szafy zabudowane, a ściany i podłogi zostały wykończone. Wykonany został również biały montaż oraz zamontowani elektrykę. Wyposażenie poszczególnych mieszkań wykończonych pod klucz może być zróżnicowane – szczegółowe informacje znajdują się w poszczególnych ofertach,
  • zostały wykończone przy współpracy z doświadczonymi projektantami – w nowoczesnym i funkcjonalnym stylu, który będzie się doskonale prezentował przez długi czas.

Zapoznaj się z aktualnymi ofertami i wybierz lokal, który sprosta Twoim oczekiwaniom!

Dla kogo są odpowiednie nowe mieszkania pod klucz w Krakowie?

Mieszkania pod klucz oferowane przez LV Development to proste rozwiązanie dla każdego, kto oczekuje szybkiego zamknięcia transakcji i sprawnego otrzymania kluczy do nowego lokalu. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy wyłącznie atrakcyjne nieruchomości!

Najlepsze lokalizacje w Krakowie

Odpowiednie nowe mieszkanie pod klucz znajdą dla siebie zarówno osoby, które chcą mieszkać blisko centrum Krakowa, ale w spokojnej okolicy, jak i poszukujący bardziej kameralnych warunków. Wszystkie nasze mieszkania wykończone pod klucz są usytuowane w miejscach, które wyróżniają się doskonałą infrastrukturą i są świetnie skomunikowane z pozostałymi częściami miasta. To gwarancja wysokiego komfortu mieszkania!

Elegancko wykończone pod klucz mieszkania

To nieruchomości w 100% gotowe do wprowadzenia – z wykończonymi ścianami, podłogami, jak również ze wszystkimi instalacjami. Większość lokali jest przynajmniej częściowo umeblowana, włączając w to biały montaż, zabudowę kuchni czy szafy na wymiar. Przy wykonywaniu aranżacji wnętrz wykorzystujemy wysokiej jakości materiały i umiejętnie łączymy ze sobą wzory i kolory, aby powstawały eleganckie i nowoczesne przestrzenie.

Oszczędność czasu

Kupując nowe mieszkanie wykończone pod klucz, możesz zaoszczędzić od kilku do kilkunastu miesięcy. To istotne, zwłaszcza wówczas, gdy chcesz się szybko przenieść do Krakowa lub myślisz o rozpoczęciu wynajmu nieruchomości i uzyskaniu dochodu pasywnego. W przypadku większości lokali jedyne, o co musisz zadbać, to dokupienie kilku mebli (np. kanapy i łóżka czy stołu do jadalni) oraz dekoracji.

Oszczędność pieniędzy

Wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim oznacza dodatkowy, niemały koszt. Kupując lokal wykończony pod klucz, masz szansę zaoszczędzić – doświadczenie na rynku nieruchomości pozwala nam zoptymalizować wydatki na urządzenie wnętrz przy zachowaniu wysokiej jakości i nietuzinkowego stylu.

Sprawna realizacja transakcji

Ponieważ nasze nowe mieszkania pod klucz są dostępne w sprzedaży „od ręki”, cały proces zakupu można zamknąć w bardzo krótkim czasie. Masz pewność, że transakcja zostanie zrealizowana w 100% terminowo.

Jak zakupić mieszkania pod klucz w Krakowie z oferty LV Development?

Jesteś zainteresowany zakupem nowego mieszkania pod klucz w Krakowie? Jeśli tak, zapoznaj się z naszą ofertą dostępnych lokali. Jest ona na bieżąco aktualizowana, więc ciekawe szanse inwestycyjne pojawiają się regularnie. Jeśli znajdziesz propozycję, która spotka się z Twoim zainteresowaniem, skontaktuj się z naszym doradcą i umów na obejrzenie mieszkania.

Nasz specjalista odpowie na wszystkie Twoje pytania i będzie towarzyszył przy procesie zakupu lokalu od początku do końca. Zadbamy o to, aby transakcja przebiegła płynnie i zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Klucze do nowego lokalu odbierzesz w bardzo krótkim czasie i będziesz się mógł wprowadzać.

Jeśli nie znalazłeś lokalu odpowiedniego dla siebie wśród naszych propozycji, również zadzwoń lub napisz. Być może będziemy mieli dla Ciebie inną ciekawą propozycję – np. w nowo budowanych obiektach.

Zapraszamy do współpracy!

GALERIA

LOKALIZACJA

FAQ

kontakt

Chcesz zarezerwować mieszkanie, lub umówić się na wizytę? Masz jakieś pytania?