Zadzwoń i odbierz rabat do 200 zł/m2. Tylko do końca maja 2021.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Prawdziwe promocje zdarzają się rzadko. Tym razem kupując około 50 metrowe mieszkanie możemy zaoszczędzić aż 10 tysięcy złotych. Przy większych mieszkaniach będzie to kilkanaście tysięcy. Taką promocję można znaleźć w inwestycji Przewóz 45, kameralnej enklawie która składa się z dwóch budynków po 30 mieszkań. Wybrane mieszkania do końca maja będą tańsze o 200 zł za każdy metr kwadratowy.

Bezpłatne miejsca parkingowe dla mieszkańców

Warto dodać, że przewidzieliśmy na terenie tej kameralnej inwestycji nie tylko garaże podziemne ale także 31 bezpłatnych miejsc parkingowych dla wszystkich mieszkańców. Co to oznacza? Pomimo, miejsc w garażu i miejsc zewnętrznych przydzielonych do konkretnych mieszkań, wjeżdżając za szlaban inwestycji ( wjazd na pilota jedynie dla mieszkańców ) przyszli lokatorzy będą mieli do dyspozycji bezpłatne dodatkowe miejsce postojowe gdzie będzie można zaparkować drugie auto, lub ugościć znajomych, którzy przyjadą w odwiedziny.

Nowe oblicze Płaszowa

Płaszów ma wszystkie atuty dobrej lokalizacji. Jest blisko ścisłego centrum, ma w otoczeniu mnóstwo zieleni, a do tego wszystkiego doskonały układ komunikacyjny z szybkim tramwajem i dwupasmówkę łączącą centrum z wyjazdem na autostradę. Niedaleko enklawy znajdują się szkoły i przedszkola oraz duży park ze starodrzewiem. Kilka minut spaceru dzieli nas od zalewu bagry, który stał się krakowskim centrum letniego wypoczynku i relaksu.

Aktualnie w ofercie są jeszcze mieszkania od 40 do 69 m2

Kilka atutów inwestycji

Mieszkania są funkcjonalne, posiadają duże tarasy, oraz balkony. Przygotowaliśmy szereg udogodnień dla mieszkańców jak choćby stację ładowania samochodów elektrycznych i plac zabaw dla dzieci. Budynki wyróżnia nowoczesna architektura. Dużo uwagi poświęcono ekologii, bezpieczeństwu i wygodzie mieszkańców. W oknach zostaną zainstalowane energooszczędne pakiety trzyszybowe, zamontowane zostaną drzwi tłumiące hałas. Osiedle zostanie objęte monitoringiem.

Przejdź na stronę inwestycji

kontakt

Chcesz zarezerwować mieszkanie, lub umówić się na wizytę? Masz jakieś pytania?